شرایط خرید محصولات

 

 

کاربر گرامی لطفا قبل از استفاده از محصولات و خدمات وبسایت رزرخ، موارد ذیل را در نظر داشته باشید.

ورود کاربران به وبسایت رزرخ، استفاده از مقالات و مطالب علمی و خرید محصولات و ثبت سفارش توسط بازدید کنندگان، به معنای آگاهی کامل از شرایط و قوانین خرید بوده و انجام خرید به معنای پذیرفتن کامل این شرایط میباشد.

 

قوانین

شرایط خرید محصولات از سایت رزرخ بر اساس قانون تجارت الکترونیک، قانون جرئم رایانه ای و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد و کاربر ملزم به پذیرش این قوانین میباشد.

همچنین کلیه آئین نامه های  کسب و کار الکترونیکی و دستورالعملها و الزامات مربوطه در هرگونه معامله بر روی وبسایت رزرخ، Rozrokh.com اعمال میگردد.

کلیه محصولات ارائه شده در وبسایت رزرخ یا از طریق رزرخ از شرکتهای معتبر وارد کننده بصورت مستقیم خریداری شده و عرضه گردیده است و یا برخی فروشندگان کالای خود را از طریق رزرخ در معرض فروش گذارده اند و کیفیت محصولات فروشندگان مورد تائید رزرخ میباشد. خاطر نشان میسازد لیبل موجود روی محصولات بهداشتی قابل پیگیری اصالت از سوی خریداران میباشد.

1- تحویل اقلام سفارشی 48 ساعت پس از خرید در آدرس خریدار خواهد بود.

2- خدمات پس از فروش تنها در شرایطی نسبت به بازگرداندن محصولات اقدام مینماید که لیبل و بسته بندی محصولات دچار آسیب نگردیده باشد و از زمان تحویل کالابیش از 24 ساعت نگشته باشد.

3-در صورت خرید بیش از 600 هزار ریال، هزینه حمل و بسته بندی برعهده رزرخ میباشد. همچنین هزینه بیمه حمل محصولات ارسالی در قیمت ارسال لحاظ گردیده است. درصورت خرید اقلام زیر 600 هزار ریال، هزینه حمل و بسته بندی بر عهده مشتری میباشد. هزینه تامین کالا و خدمات در هر دو صورت بر عهده مشتری میباشد.

4- شرایط و قوانین خرید باتوجه به شرایط و قوانین تامین کالا توسط رزرخ قابل تغییر بوده که بصورت منظم در سایت به اطلاع خریداران محترم میرسند.

 

نمایندگی

رزرخ در هیچ جای کشور نمایندگی ندارد.

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید